Презентації інформатика 9 клас

Презентації інформатика 9 клас за новою програмою (2017 рік)

Розділ 1. Інформаційні технології у суспільстві (3 години).
Урок 01.  Правила поведінки і безпеки життєдіяльності (БЖ) в комп’ютерному класі. Інформатика як наука та галузь діяльності людини. Основні інформаційні процеси, їх характеристика та моделі. Інформаційні технології. Класифікація інформаційних технологій. Етапи становлення інформаційних технологій. Інформаційні технології в освіті.
Урок 02.  Інформаційні системи, їх види. Апаратне та програмне забезпечення інформаційної системи. Поняття інформаційного суспільства. Поняття про інформаційну культуру, інформаційну грамотність, ІКТ-компетентність. Інтелектуальна власність та авторське право. Етика і право при створенні та використанні інформаційних ресурсів.
Урок 03.  Інструктаж з БЖД. Практична робота № 1. “Освітні інформаційні ресурси і системи”.
Розділ 2. Мережеві технології (4 години).
Урок 04.  Класифікація комп’ютерних мереж. Апаратне й програмне забезпечення мереж. Мережеві протоколи. Канали зв’язку, їх види. Мережеві пристрої. Адресація в мережах.
Урок 05.  Призначення й структура Інтернету. Передавання даних в мережі Інтернет. Поняття про протоколи передавання даних. Адресація в Інтернеті. Поняття IP-адреси, доменного імені та URL-адреси. Адміністрування доменних імен Інтернету. Способи під’єднання до Інтернету, функції провайдера.
Урок 06.  Сучасні сервіси Інтернету (інтерактивне спілкування, форуми, конференції, соціальні мережі). Сервіси веб-2.0. Геосервіси.
Урок 07.  Спеціальні інструменти пошуку (добірки посилань, пошукові каталоги, експертні системи). Розширений пошук.
Розділ 3. Комп’ютерні презентації (6 годин).
Урок 08.  Етапи розробки презентації. Елементи дизайну презентацій. Вимоги до презентації. Стильове оформлення слайдів презентації. Макети слайдів.
Урок 09.  Використання діаграм у презентаціях.
Урок 10.  Гіперпосилання і елементи управління в презентаціях. Практична робота №2. “Проектування та розробка презентацій за визначеними критеріями. Елементи керування презентаціями”.
Урок 11.  Додавання відеокліпів, звукових ефектів і мовного супроводу до слайдової презентації.
Урок 12.  Елементи анімації. Практична робота №3. “Розробка презентацій з елементами анімації, відеокліпами, звуковими ефектами та мовним супроводом”.
Урок 13.  Управління показом презентації. Друк презентації.